Nie owijamy w bawełnę

Mobirise Website Builder
Dla produkcji
Mobirise Website Builder
Dla biura
Mobirise Website Builder
Dla domu

O nas:

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem folii stretch, materiałów opakowaniowych i tektury
w roli. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszym działaniem obejmujemy całą Polskę.

W naszej ofercie znajdą Państwo folię stretch: maszynową, ręczną, bezbarwną, kolorową i taśmy pakowe Naszym celem jest stały rozwój firmy, poszerzanie zakresu działalności tak by móc w pełni zaspokoić rosnące wymagania klientów.

Folia stretch Do ręcznego i maszynowego zabezpieczania ładunków na paletach. Ułożony towar na palecie zabezpieczamy przez owinięcie go folią.

Stretch przy owijaniu jest rozciągany, przez co doskonale są wykorzystane właściwości folii, która po rozciągnięciu ponownie się kurczy, zaciskając się na zabezpieczonym ładunku.
Chroni przed wilgocią, deszczem, brudem, kradzieżą oraz zsunięciem się towaru z palety.

Taśmy pakowne
Mają zastosowanie przy zabezpieczaniu i zaklejaniu produktów w zbiorczych opakowaniach foliowych i kartonowych, są skutecznym zabezpieczeniem przesyłek przed otwarciem.

Podstawowe kolory to: biały, transparent i brąz.
Są idealnym rozwiązaniem w ręcznym i automatycznym systemie opakowań.

Mobirise Website Builder

Folia stretch
czarna

Oferowana przez nas ręczna folia stretch to podstawowy materiał opakowaniowy, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie branży przemysłowej, logistycznej, rolniczej czy też usługowej. Czarna folia stretch jest niezastąpiona w każdym sklepie, hurtowni
i magazynie, a dzięki wszechstronności zastosowań i uniwersalności przyda się także w gospodarstwie domowym. Ręczna folia stretch wykorzystywana jest wszędzie tam, gdzie trzeba solidnie zabezpieczyć przechowywane i transportowane towary. Sprzedawana przez nas folia do owijania palet charakteryzuje się wysokimi parametrami użytkowymi, jest nie tylko wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale też bardzo rozciągliwa.

Mobirise Website Builder

Folia stretch transparentna 

Wykonana jest z wysokogatunkowego polietylenu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi
przy niewielkiej grubości materiału.

Mobirise Website Builder

Folia niebieska

Folia stretch w wariancie niebieskim pozwala na estetyczne zabezpieczenie przesyłek, szczególnie tych całopaletowych.
Jak inne folie stretch, ma doskonałe parametry robocze - jest odpowiednio sprężysta, a przy tym wytrzymała. Bardzo dobrze przylega do różnorodnych powierzchni, a także do kolejnych, nakładanych warstw folii. Bardzo dobrze stabilizuje przesyłki zbiorcze i zabezpiecza te pojedyncze.

Folia niebieska 3,0 kg nawinięta jest na bardzo poręczną rolkę, której niewielka waga pozwala na swobodną pracę. Ten rodzaj folii przeznaczony jest do pakowania ręcznego.

Mobirise Website Builder

Taśma pakowna

to doskonałe uzupełnienie każdego sklepu, nie tylko internetowego. Mocne klejenie i bardzo duża wytrzymałość idzie w parze z niską ceną. Takie taśmy powinny stanowić wyposażenie każdej działalności, dla której liczy się dobra obsługa klienta i pozytywne opinie o zabezpieczeniu towaru podczas wysyłki.
W tym celu doskonale sprawdzi się taśma pakowa akrylowa

Mobirise Website Builder

Taśma pakowna
brązowa

Brązowa taśma pakowa pozwala estetycznie i skutecznie okleić paczki i listy każdego rodzaju. Zależnie od potrzeb może stopić się
z tłem i pozostawać wręcz niezauważalna lub wyróżniać się
w połączeniu z inną kolorystyką. możliwości zastosowania w wielu miejscach, takich jak szkoły, ośrodki, sklepy, biura, urzędy, firmy,
jak również domy.
Wszędzie, gdzie często nadaje się przesyłki, różne paczki i list.

Nasza lokalizacja i kontakt

wróć do MENU

Kontakt
  • Komórkowy: 733 001 418
  • Email: folpax.biuro@gmail.com

  • Adres:
  • 34-120 Andrychów
  • Ul. Żwirki i Wigury 37 H
  • MAŁOPOLSKA

AI Website Generator