Meble dla kazdego

  • Stacks Image 82

    Link

ELPIDA Spółka Jawna
Alfred Gibas i Paweł Rajda

Inwałd ul. Wiejska 2

Stacks Image 1392

Nasza firma istnieje na rynku producentów odzieży od 1997 roku.

Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji odzieży roboczej
i ochronnej do pracy w różnych warunkach. Szyjemy odzież roboczą zgodnie z obowiązującą dyrektywą 89/686/EWG, z tkanin o najwyższej jakości gwarantowanej fabrycznymi certyfikatami. Tkaniny te są wykurczone, samfonyzowane odporne na ścieranie i dziafanie promieni słonecznych.

Naszym cele jest zaspokojenie potrzeb i wysokich wymagań odbiorców
na rynkach europejskich. Dlatego też ciągle unowocześniamy produkcję i wprowadzamy do niej coraz to doskonalsze tkaniny i wzory.

Naszym wielkim atutem jest elastyczność. Na życzenie klienta opracowujemy nowe wzory odzieży roboczej lub modyfikujemy je dodatkowymi kieszeniami, napami, taśmami odblaskowymi, czy wzmocnieniami (rygle w ok. 40 punktach ubrania). Przykładem tego jest prezentowana kolekcja EURO.
Drukujemy także znaki firmowe z wykorzystaniem różnorodnych technik: sitodruk, flock, haft.
Efektem naszej pracy są eleganckie, wyróżniające się i funkcjonalne ubrania robocze. Oprócz odzieży roboczej szyjemy także ubiory promocyjne i gadżety, wykorzystywane podczas kampanii reklamowych. Wszystko to czynimy po to, aby spetnić oczekiwania naszych obecnych i przyszłych klientów.Co ważne, stali odbiorcy mogą liczyć na rabaty.
Typowe zamówienia realizujemy maksymalnie do dwóch tygodni. Zamówiony towar na życzenie klienta dostarczamy we wskazane miejsce. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą oryginalną, poglądową ofertą. Wszystkie z przedstawionych modeli powstały z myślą o kobietach i mężczyznach.
Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i życzliwość, jakiej doświadczaliśmy przez minione lata współpracy. Wierzymy, że przez kolejne lata będą Państwo z satysfakcją korzystali z naszych wyrobów.

Paweł Rajda, Alfred Gibas

Stacks Image 274