• Stacks Image 82

  Link
 • Stacks Image 83

  Link
 • Stacks Image 84

  Link
 • Stacks Image 89

  Link
 • Stacks Image 92

  Link
 • Stacks Image 95

  USŁUGI

  Link
HYDRO MJ
Nazywamy się Hydro-MJ i jesteśmy grupą kilku ambitnych osób, dla których praca okazała się pasją, a jak wiemy, takie połączenie wcale nie jest łatwe.
Mimo młodego wieku mamy spore doświadczenie z zakresu hydrauliki siłowej, dlatego postanowiliśmy zająć się zawodowo rekonstrukcją elementów maszyn, urządzeń i pojazdów wykorzystujących do swojego działania systemy hydrauliki siłowej.
Jako uzupełniający się zespół, jesteśmy bezkompromisowo precyzyjni, dlatego stawiamy czoła każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu, co pozwala nam na bycie jeszcze lepszymi
w swoim fachu.
Najczęstsze zlecenia, nad którymi pracujemy to: regeneracje rozdzielaczy i zaworów hydraulicznych, siłowników, pomp tłokowych, zębatych proporcjonalnych, czy logicznych.
Nie są nam obce również: obróbka skrawaniem, obróbka cieplna i cieplno-chemiczna.
Dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym umożliwiającym nam sprawną i fachową naprawę uszkodzonych komponentów, a stanowiska diagnostyczne będące jego integralną częścią ułatwiają nam wykrywanie niemal 100 procent wszelkich odchyleń od normy.
Za sprawą stałej współpracy z zaufanymi firmami działającymi w obszarze tej samej branży, mamy możliwość realizacji zleceń także spoza naszej oferty.
Dzięki wysokiej jakości usług oraz terminowości możemy poszczycić się szybko rosnącą liczbą stałych zadowolonych kontrahentów. Jeżeli chcesz być jednym z nich, wystarczy, że zaufasz profesjonalizmowi naszego zaprawionego w bojach personelu.