O biurze

Capital Partner to nowoczesne biuro rachunkowe, które kieruje się zasadą partnerstwa w interesach, traktując sukces Klienta jako swój priorytet.
Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 31163/2008

i jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych. Od założenia firmy w 2009 roku nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach i modernizujemy procesy księgowe.

Nasze wieloletnie doświadczenia oraz ciągłe doskonalenie własnych umiejętności gwarantują Państwu rzetelne i fachowe wykonywanie powierzonych zadań. Dodatkowym zabezpieczeniem dla Państwa jest posiadane przez nas obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi.


Stawiamy na nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy. Korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania COMARCH ERP OPTIMA oraz REWIZOR GT.

Mobirise Website Builder

O mnie

Od ponad dwóch dekad poświęcam się obszarom, które wielu uważa za wymagające i czasochłonne – rachunkowości oraz finansom.
Jestem przekonana, że każdy biznes powinien być prowadzony z pasją, dlatego pomagam moim klientom wyrwać się spod góry dokumentów i regulacji podatkowych, aby mogli skoncentrować się na tym, co naprawdę kochają robić.

Dzięki moim studiom podyplomowym oraz licznych kursom z zakresu doradztwa podatkowego, jestem w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie się rozwijam, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach podatkowych. W 2009 roku, podjęłam odważną decyzję o założeniu własnego biura rachunkowego. Okazała się być jedną z najlepszych w moim życiu zawodowym. Praca to dla mnie nie tylko źródło utrzymania, ale przede wszystkim pasja. Kocham to, co robię, i jestem ogromnie dumna z możliwości pomagania innym w realizacji ich biznesowych marzeń.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną oraz mamą czwórki wspaniałych dzieci, co stanowi dla mnie dodatkową motywację do ciągłego doskonalenia. Jestem zdeterminowana w dążeniu do celów, ale jednocześnie kreatywna w rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu nowych możliwości.

Dziękuję, że odwiedziłaś/odwiedziłeś moją stronę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawach finansowych i podatkowych swojego biznesu, zarówna ja jak i moi pracownicy jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Razem możemy osiągnąć sukces, dbając o Twoje finanse tak, jakbyśmy dbali o nasze własne.

Mobirise Website Builder

Contacts

Address

34-125 Sułkowice, ul. Centralna 44b
40-106 Katowice ul. Dębowa 40/3

Working Hours

Pn-Pt od 8:00 - 16:00

Nasze biura

34-125 Sułkowice, ul. Centralna 44b
tel. 500 244 437 

40-106 Katowice ul. Dębowa 40/3
tel. 606 923 296

© Copyright 2024 Kris- All Rights Reserved

HTML Builder